Kalender

GVG och OS-träning 10/6

10 juni 2019
kl: 17:30 › 19:00
Plats
Sundet
Ansvarig
Ungdomsledarna

Anmälan till träning 10/6


Vi genomför en gemensam träning med GVG och OS-gruppen vid Sundet  i Bokhultet. Efter genomförd träning bjuder vi på grillad korv med bröd! För att kunna handla rätt mängder vill vi veta hur många barn och vuxna som kommer. ALLA måste anmäla sig!


Skriv i anmälan om du önskar någon typ av specialkost. 


Samling direkt vid Sundet!


Välkomna önskar Ungdomsledarna!

Namn:
Info:
Val:
Antispam:

anmälningstiden har passerat

Klicka på ett namn för att uppdatera eller radera anmälan
 
Josefin Vedenbrant
Ja, jag kommer på träningen.
Tobias Gustavsson
Ja, jag kommer på träningen.
Saga Havtorp
Ja, jag kommer på träningen.
Maja Havtorp
Ja, jag kommer på träningen.
Andreas Fagerberg
Ja, jag kommer på träningen.
Albin Fagerberg
Ja, jag kommer på träningen.
Vilgot
Ja, jag kommer på träningen.
Viggo
Ja, jag kommer på träningen.
Isac
Ja, jag kommer på träningen.
Edvin
Ja, jag kommer på träningen.
Valter
Ja, jag kommer på träningen.
Britt-Mari
Ja, jag kommer på träningen.
Elina Lindén
Ja, jag kommer på träningen.
Olle
Ja, jag kommer på träningen.
Hilda P
Ja, jag kommer på träningen.
Hedda Lamme Lundgren
Ja, jag kommer på träningen.
Hedda Lamme Lundgren
Ja, jag kommer på träningen.
Alvar Hector
Ja, jag kommer på träningen.
Maria
Ja, jag kommer på träningen.
Henrik
Ja, jag kommer på träningen.
Anton
Ja, jag kommer på träningen.
Lovisa
Ja, jag kommer på träningen.
Wilma
Ja, jag kommer på träningen.
Silas hector
Ja, jag kommer på träningen.
Johan
Ja, jag kommer på träningen.
Miranda
Ja, jag kommer på träningen.
Martina
Ja, jag kommer på träningen.
Sven
Ja, jag kommer på träningen.
Marika
Ja, jag kommer på träningen.
Ebba U
Ja, jag kommer på träningen.
Andreas U
Ja, jag kommer på träningen.
Minja Schirén
Ja, jag kommer på träningen.
Pierre Emrikstrand
Ja, jag kommer på träningen.
Selma Emrikstrand
Ja, jag kommer på träningen.
Jennie
Ja, jag kommer på träningen.
Amanda Gustavsson
Ja, jag kommer på träningen.
Arvid Gustavsson
Ja, jag kommer på träningen.
Eva Gustafsson
Ja, jag kommer på träningen.
Joar Andersson
Ja, jag kommer på träningen.
Linus L
Ja, jag kommer på träningen.
Hilda L
Ja, jag kommer på träningen.
Fredrik
Ja, jag kommer på träningen.
Susanne L
Ja, jag kommer på träningen.
Alvin L
Ja, jag kommer på träningen.
Uffe C
Ja, jag kommer på träningen.
Elsa P
Ja, jag kommer på träningen.
Wilhelm W
Ja, jag kommer på träningen.
Karin W
Ja, jag kommer på träningen.
Annika E
Ja, jag kommer på träningen.
Malva
Ja, jag kommer på träningen.
David Gunnarsson
Ja, jag kommer på träningen.
Emelie Malmgren
Ja, jag kommer på träningen.
Maja L
Ja, jag kommer på träningen.

Antalet anmälda - strukna ej medräknade
 
Ja, jag kommer på träningen.
53 st
Datum
Tid Rubrik Plats Arrangör  
1/6 Lördag
  SM-sprint & sprintstafett Hudiksvall typ TTE Info & anmälan
00:00 SM sprint, final Hudiksvall Info
2/6 Söndag
›23:59 SM-sprint & sprintstafett Hudiksvall typ TTE Info & anmälan
00:00 High Chaparral-sprinten Info
3/6 Måndag
17:30 Ungdoms och juniorträning Brittatorp OS-gruppen Info
17:30 * GVG-träning 3/6 Gustavslundskolan GVG Info & anmälan
4/6 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
5/6 Onsdag
09:00 Veteran-OL Kronoberg Högehall Lessebo OK Info
6/6 Torsdag
7/6 Fredag
8/6 Lördag
9/6 Söndag
10/6 Måndag
17:30 * GVG och OS-träning 10/6 Sundet Ungdomsledarna Info & anmälan
11/6 Tisdag
18:00 Löpträning Vokalen Patrik K Info
12/6 Onsdag
10:00 Veteran-OL Nybro Nybro OK Info
18:00 Klubbmöte Vokalen Info
13/6 Torsdag
08:30 Brasved i säckar ASA Krister S, Laila Info & anmälan
15/6 Lördag
00:00‹ Venla/Jukola Kangasala Info & anmälan
16/6 Söndag
›23:59 Venla/Jukola Kangasala Info & anmälan
13:00 * Vokalen uthyrd A Andersson Info
17/6 Måndag
17:30 Ungdoms och juniorträning Brittatorp OS-gruppen Info
18/6 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
19:45 Styrelsemöte Klubbrummet Info
19/6 Onsdag
09:00 Veteran-OL Kronoberg Svanaholm Växjö AIS Info
18:00 orienteringsteknikträning (kan springas som tjogetträning) Furuby Måns Faxén Info & anmälan
20/6 Torsdag
21/6 Fredag
22/6 Lördag
23/6 Söndag
24/6 Måndag
25/6 Tisdag
18:00 Löpträning Vokalen Mattias K Info
26/6 Onsdag
27/6 Torsdag
18:00 Tjogetträning deluxe Ryttartorpet TTE Info & anmälan
28/6 Fredag
29/6 Lördag
00:00 Havs-OL, dag 1, medel Info
30/6 Söndag
00:00 Havs-OL, dag 2, lång Info
13:00 * Vokalen uthyrd Jennie S Info

Aktuellt

Samarbetspartners

Senaste från SOFT

Felaktigt RSS-flöde

Logga in på intranätet


Kontakt

Info ›› info@vaxjook.se

Web ›› web@vaxjook.se