Kalender

Sockerbagare sökes

10 april 2019
kl: 23:59
Plats
Ansvarig
Servering

En sockerbagare som bor i staden hen bakar kakor mest hela dagen... och kanske är du just denna person?


Som ni vet kommer vi att arrangera SSM-tävlingar denna vår vilket innebär att vi behöver kakor i mängder till serveringen. Därför behöver vi din hjälp med att baka.


Anmäl er här och fyll i vad ni tänker baka, om det är special kost och hur många kakor/bullar ni gör.


Har ni frågor kontakta ni Eva Eklund på telefon 0706063470. 

Namn:
Info:
Val:
Antispam:

anmälningstiden har passerat

Klicka på ett namn för att uppdatera eller radera anmälan
 
Kroksmyrs
Jag bakar...
Helena
Jag bakar...
Lena kindlund Wiberg
Jag bakar...
Eva E
Jag bakar...
Lisa
Jag bakar...
Josephine & Louise Regnell
Jag bakar...
Pernilla Kallerbäck
Jag bakar...
Helena och Elina
Jag bakar...
Jennie
Jag bakar...
Annika
Jag bakar...
Berit
Jag bakar...

Antalet anmälda - strukna ej medräknade
 
Jag bakar...
11 st
Datum
Tid Rubrik Plats Arrangör  
1/4 Måndag
17:30 * GVG-träning 1/4 Fylleryd GVG Info & anmälan
17:30 Ungdoms och juniorträning Info
2/4 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
3/4 Onsdag
10:00 Veteran-OL Emmaboda/Verda Emmaboda/Verda OK Info
17:00 Damträff Sigfridsleden Samling Vokalen samåkning B-M Karlsson Info
4/4 Torsdag
18:00 OL-intervaller Högstorp Louise Info & anmälan
5/4 Fredag
6/4 Lördag
00:00 Anderstorp Info
00:00 Anderstorp INSTÄLLT Info
7/4 Söndag
00:00 Norrvirdarna Info
8/4 Måndag
17:30 Ungdoms och juniorträning Kala Höjden OS-gruppen Info
17:30 * GVG-träning 8/4 Kala höjden GVG Info & anmälan
9/4 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
10/4 Onsdag
23:59 Sockerbagare sökes Servering Info & anmälan
11/4 Torsdag
18:00 OL-intervaller Bokhultet William Info & anmälan
12/4 Fredag
00:00‹ SL-helg Värmland Grums TTE Info & anmälan
13/4 Lördag
  SL-helg Värmland Grums TTE Info & anmälan
00:00 Sydsvenska mästerskapen, individuell, lång Info
14/4 Söndag
›23:59 SL-helg Värmland Grums TTE Info & anmälan
00:00 Sydsvenska mästerskapen, stafett Info
00:00 Växjö OK Info
15/4 Måndag
17:30 Ungdoms- och juniorträning med efterföljande matlagning Vokalen OS-gruppen Info & anmälan
16/4 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, gräsunderlag Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
19:30 Tiomilasamling VOKalen TTE Info
17/4 Onsdag
17:00 Motionsorientering VAIS-torpet Info
18/4 Torsdag
00:00 Påsknatten Info
19/4 Fredag
00:00 Oppmannaberget, lång Info
00:00 Torsås OK Info
23/4 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
19:30 Möte Ungdomssektionen Klubbrummet Info
24/4 Onsdag
17:00 Motionsorientering Info
19:00 Styrelsemöte Klubbrummet Info
25/4 Torsdag
18:00 OL-intervaller Vikensved Simon K Info & anmälan
26/4 Fredag
28/4 Söndag
›00:00 10milakavlen - ÄKTABODEN MEMORIAL Glimåkra TTE/ FK Göingarna Info & anmälan
›23:59 10mila boende lö-sö Hästveda OK's klubbstuga (+ev Husvagnar) Hästveda/ Glimåkra TTE Info & anmälan
00:00 OK Bävern Info
29/4 Måndag
17:30 * GVG-träning 29/4 Vokalen och Björka GVG Info & anmälan
17:30 Ungdoms- och juniorträning Björka OS-gruppen Info
30/4 Tisdag
18:00 Intervaller, stor stig Vokalen Patrik K Info

Aktuellt

Samarbetspartners

Senaste från SOFT

Felaktigt RSS-flöde
Länk till Svensk Orientering››

Logga in på intranätet


Kontakt

Info ›› info@vaxjook.se

Web ›› web@vaxjook.se