SKRIV UT ››
 
2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019
januari | februari | mars | april | maj | juni | juli | augusti | september | oktober | november | december
Datum
Tid Rubrik Plats Arrangör  
1/4 Måndag
17:30 * GVG-träning 1/4 Fylleryd GVG Info & anmälan
17:30 Ungdoms och juniorträning Info
2/4 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
3/4 Onsdag
10:00 Veteran-OL Emmaboda/Verda Emmaboda/Verda OK Info
17:00 Damträff Sigfridsleden Samling Vokalen samåkning B-M Karlsson Info
4/4 Torsdag
18:00 OL-intervaller Högstorp Louise Info & anmälan
5/4 Fredag
6/4 Lördag
00:00 Anderstorp Info
00:00 Anderstorp INSTÄLLT Info
7/4 Söndag
00:00 Norrvirdarna Info
8/4 Måndag
17:30 Ungdoms och juniorträning Kala Höjden OS-gruppen Info
17:30 * GVG-träning 8/4 Kala höjden GVG Info & anmälan
9/4 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
10/4 Onsdag
23:59 Sockerbagare sökes Servering Info & anmälan
11/4 Torsdag
18:00 OL-intervaller Bokhultet William Info & anmälan
12/4 Fredag
00:00‹ SL-helg Värmland Grums TTE Info & anmälan
13/4 Lördag
  SL-helg Värmland Grums TTE Info & anmälan
00:00 Sydsvenska mästerskapen, individuell, lång Info
14/4 Söndag
›23:59 SL-helg Värmland Grums TTE Info & anmälan
00:00 Sydsvenska mästerskapen, stafett Info
00:00 Växjö OK Info
15/4 Måndag
17:30 Ungdoms- och juniorträning med efterföljande matlagning Vokalen OS-gruppen Info & anmälan
16/4 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, gräsunderlag Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
19:30 Tiomilasamling VOKalen TTE Info
17/4 Onsdag
17:00 Motionsorientering VAIS-torpet Info
18/4 Torsdag
00:00 Påsknatten Info
19/4 Fredag
00:00 Oppmannaberget, lång Info
00:00 Torsås OK Info
20/4 Lördag
00:00 DM, ultralång, Skåne + Småland Info
00:00 Påskmedeln Info
00:00 Vättefejden/Gränsfejden, lång Info
21/4 Söndag
00:00 Anebyorienteringen, medel Info
00:00 Dackefejden, lång Info
00:00 Vättefejden/Gränsfejden, medel Info
22/4 Måndag
00:00 Anebyorienteringen, lång Info
00:00 Dackefejden, medel Info
23/4 Tisdag
18:00 Intervaller, liten stig Vokalen Patrik K Info
18:00 * Nybörjarkurs för vuxna VOKalen Måns Faxén Info
19:30 Möte Ungdomssektionen Klubbrummet Info
24/4 Onsdag
17:00 Motionsorientering Info
19:00 Styrelsemöte Klubbrummet Info
25/4 Torsdag
18:00 OL-intervaller Vikensved Simon K Info & anmälan
26/4 Fredag
27/4 Lördag
00:00‹ 10milakavlen - ÄKTABODEN MEMORIAL Glimåkra TTE/ FK Göingarna Info & anmälan
00:00‹ 10mila boende lö-sö Hästveda OK's klubbstuga (+ev Husvagnar) Hästveda/ Glimåkra TTE Info & anmälan
00:00 Tiomila i Östra Göinge Info
28/4 Söndag
›00:00 10milakavlen - ÄKTABODEN MEMORIAL Glimåkra TTE/ FK Göingarna Info & anmälan
›23:59 10mila boende lö-sö Hästveda OK's klubbstuga (+ev Husvagnar) Hästveda/ Glimåkra TTE Info & anmälan
00:00 OK Bävern Info
29/4 Måndag
17:30 * GVG-träning 29/4 Vokalen och Björka GVG Info & anmälan
17:30 Ungdoms- och juniorträning Björka OS-gruppen Info
30/4 Tisdag
18:00 Intervaller, stor stig Vokalen Patrik K Info